Kliknij, aby wejść do sklepu
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SONET ET
Indeks gPF 162 | PL005501913026

OPOLAGRA 2015

Za nami OPOLAGRA 2015 – Targi i Wystawa Bydła, w których po raz kolejny mieli przyjemność uczestniczyć przedstawiciele naszej Stacji z Bydgoszczy.

Za nami OPOLAGRA 2015 – Targi Rolnicze i Śląska Wystawa Bydła Hodowlanego – wielkie rolnicze święto Opolszczyzny, Śląska i Dolnego Śląska, w którym po raz kolejny mieli przyjemność uczestniczyć przedstawiciele naszej Stacji z Bydgoszczy: dyrektor Rejonu Krotoszyn Krzysztof Grobelny wraz z menedżerami rejonów: Karolem Normanem i Karoliną Kęsy.

W czasie wystawy z przyjemnością i satysfakcją przyjęliśmy wiadomość, że nasza Firma ma swój hodowlany wkład w jej organizację – cieliczka LOLA po naszym buhaju BAKART, hodowli Państwa Patrycji i Adama Gabor, była prezentowana w czasie Konkursu Młodego Hodowcy. 

 

Wielką przyjemność sprawiło nam także duże zainteresowanie naszą ofertą okazywane przez hodowców z południowych i zachodnich regionów Polski. Dziękujemy za liczne odwiedziny w naszym namiocie. Chcemy sprostać Państwa oczekiwaniom. Mamy nadzieję, że na kolejnej OPOLAGRZE znów będzie można podziwiać efekty naszej wspólnej pracy.

Scroll to top
1