Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Nowy Gabinet Weterynaryjny w Lubaszu już otwarty!

Z przyjemnością chcemy Państwu przedstawić nasz nowo otwarty Gabinet Weterynaryjny w Lubaszu, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim (woj. wielkopolskie)

Nieraz już nasza Bydgoska Stacja udowodniła, że nie boi się nowych wyzwań i podejmowania się świadczenia usług najwyższej jakości na różnych polach związanych z hodowlą i utrzymywaniem zwierząt. Z przyjemnością chcemy Państwu przedstawić nasz nowo otwarty Gabinet Weterynaryjny w Lubaszu, niezbyt dużej, ale posiadającej wiele atutów miejscowości, położonej w pięknej okolicy między Poznaniem a Piłą, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim.

Jedną z ważniejszych instytucji Lubasza jest Edukcja Lubasz Sp. z o.o. i prowadzone przez nią szkoły. To dzięki naszym wspólnym staraniom – dyrekcji Szkoły i naszej Stacji – powstał nowy i jedyny gabinet weterynaryjny w Lubaszu. Mieści się on w budynkach szkolnych nieprzypadkowo. Naszym celem jest nie tylko służenie posiadaczom zwierząt małych jak i dużych, ale także poszerzenie bazy dydaktycznej dla uczniów lubaszowskich szkół kształcących się w specjalizacji weterynaryjnej. Mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy młodym ludziom wzbogacić i wzmocnić kwalifikacje zawodowe (weterynaryjne i inseminacyjne) oraz pomóc w podjęciu właściwych decyzji co do dalszego kształcenia lub pracy zawodowej.

Uroczyste rozpoczęcie działalności gabinetu miało miejsce 2-go września. Wraz z Panią Renatą Małecką, dyrektor Szkoły Edukcji Lubasz, ze strony SHiUZ-u wstęgę miał przyjemność przecinać Pan Piotr Augustyniak, dyrektor handlowy. Po poświęceniu i błogosławieństwie, którego dokonał ks. Andrzej Magdziarz, proboszcz parafii i kustosz Sanktuarium Królowej Rodzin w Lubaszu, nasz nowy gabinet ruszył pełną parą pod kierunkiem lekarza wet. Szymona Normana.

Zapraszamy hodowców bydła i trzody chlewnej, zapraszamy wszystkich psiarzy i kociarzy i innych opiekunów zwierząt domowych.

Pan Piotr Augustyniak, dyrektor handlowy SHiUZ Bydgoszcz Pani Renata Małecka, dyrektor Szkół Edukacja Lubasz  ks. Andrzej Magdziarz Uczniowie szkoły w Lubaszu na kierunku technik weterynarii
Przecięcie wstęgi i uroczyste otwarcie nowego Gabinetu SHiUZ Bydgoszcz w Lubaszu lekarz wet. Szymon Norman Na gości przybyłych na Dzień Otwarty gabinetu w Lubaszu czekał poczęstunek

Scroll to top
1