Kliknij, aby wejść do sklepu
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SONET ET
Indeks gPF 162 | PL005501913026

Na gościnnej Ziemi Łosickiej

Dnia 23 lutego przedstawiciele SHiUZ Bydgoszcz Oddział w Zamościu mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z hodowcami w Łosicach (woj. mazowieckie)

Dnia 23 lutego w „Gospodzie u Olka” w Łosicach odbyło się spotkanie z hodowcami bydła z rejonu powiatu łosickiego i sąsiednich powiatów woj. mazowieckiego i lubelskiego. Głównym organizatorem był Gabinet Weterynaryjny Vet-Service  oraz firmy SHiUZ Bydgoszcz, Vetoquinol i Josera. Obowiązki gospodarzy spotkania pełnili: Pani Dorota Dróżdż, właścicielka gabinetu Vet-Serwis i Pan Adam Budzyński, dyrektor SHiUZ Bydgoszcz Oddziału w Zamościu.

Program spotkania obejmował blok wykładów poświęconych hodowli bydła mlecznego. Firmę SHiUZ Bydgoszcz reprezentował Pan Bogdan Godlewski, specjalista ds. hodowli bydła, który omówił  „Czynniki warunkujące skuteczną inseminację” oraz przedstawił aktualną ofertę buhajów SHiUZ Bydgszcz. Dr n. wet. Wojciech Korczyński, reprezentant firmy Vetoquinol, przedstawił prezentację pt. „Nowoczesne rozwiązanie w terapii mastitis”. Z kolei wykład „Odchów jałówek drogą do sukcesów” zaprezentowała Pani Magdalena Biedroń z firmy Josera.

W spotkaniu z ramienia SHiUZ uczestniczył także Pan Paweł Grzesiuk, menadżer rejonu pracujący z hodowcami z okolicznych powiatów. W czasie spotkania rozlosowano wśród uczestników nagrody w postaci talonów na nasienie buhaja Money ET ufundowanych przez SHiUZ Bydgoszcz.

Oprócz wysłuchania ciekawych wykładów hodowcy mieli możliwość spróbowania cieplutkich pączków usmażonych w gospodzie z okazji Tłustego Czwartku (…a były przepyszne ) .

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na obiad, podczas którego toczyła się bardzo ożywiona dyskusja dotycząca zarówno tematów poruszanych na wykładach jak i innych nurtujących hodowców problemów.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Z uczestnikami jesteśmy umówieni na kolejne – mamy nadzieję – równie interesujące spotkania. 

Bogdan Godlewski zaprezentował wykład dotyczący czynników warunkujących skuteczną inseminację dr n. wet. Wojciech Korczyński przedstawił prezentację pt. „Nowoczesne rozwiązanie w terapii mastitis
Magdalena Biedroń omówiła temat: „Odchów jałówek drogą do sukcesów'' Adam Budzyński, dyrektor Oddziału w Zamościu, wręcza szczęśliwemu zdobywcy kupon na nasienie buhaja Money ET
Scroll to top
1