Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Minikowo 2017

Tradycyjnie, w pierwszy weekend lipca,  odbyła się Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych  i Targi Agro-Tech w Minikowie. Za nami już 40-ta edycja Targów, w czasie których nagrodzono najlepsze hodowle Kujaw i Pomorza.

Tradycyjnie, w pierwszy weekend lipca,  odbyła się Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Targi Agro-Tech w Minikowie. Za nami już 40-ta edycja Targów, w czasie których nagrodzono najlepsze hodowle Kujaw i Pomorza.

Wystawa organizowana na terenie Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie, położonego nieopodal Bydgoszczy, to punkt obowiązkowy dla Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt i oczywiście byliśmy obecni również na tegorocznej Wystawie, aby wspólnie z hodowcami z regionu kujawsko-pomorskiego świętować i cieszyć się z osiągnięć.

Wystawa Hodowlana to szczególny moment wyróżnień. SHiUZ Bydgoszcz tradycyjnie już – przy tak wyjątkowej okazji – pragnie podziękować osobom, które – łącząc w całym swoim życiu pracę zawodową z pasją – przyczyniają się do rozwoju hodowli w Polsce. W tym roku Zarząd SHiUZ Bydgoszcz miał zaszczyt i przyjemność uhonorować Złotą Odznaką SHiUZ Bydgoszcz: Pana Piotra Deptę, Pana Ryszarda Kamińskiego, Pana Marka Kościńskiego, Pana Felicjana Pikulika i Pana Jacka Wyrębskiego.

Pamiątkowe zdjęcie po uroczystym wręczeniu Złotych Odznak SHiUZ Bydgoszcz “Labores Pariunt Honores”. Głos zabiera Ryszard Kamiński, dyrektor ODR w Minikowie. Za nim stoją (od lewej): Adam Gałgański, wiceprezes SHiUZ Bydgoszcz, Wiesław Drewnowski, prezes SHiUZ Bydgoszcz, Marek Kościński, prezes HZiNR Polanowice, Felicjan Pikulik, prezes SK Dobrzyniewo, Jacek Wyrębski, prezes OHZ Osięciny, Piotr Depta, prezydent K-PZHB

Regionalna Wystawa Zwierząt to przede wszystkim emocje towarzyszące rywalizacji o tytuły czempionów i superczempionów, a potem podniosły moment uhonorowania właścicieli najlepszych krów i jałowic. Prezes Zarządu SHiUZ Bydgoszcz Wiesław Drewnowski z przyjemnością przekazał gratulacje hodowcom tegorocznych SUPERCZEMPIONEK z Minikowa: OHZ Osięciny Sp. z o.o.  oraz SK Dobrzyniewo Sp. z o.o.

Felicjan Pikulik, prezes SK Dobrzyniewo odbiera gratulacje i pamiątkową statuetkę za SUPERCZEMPIONAT ufundowaną przez Wiesława Drewnowskiego, prezesa SHiUZ Bydgoszcz (pierwszy z prawej)

Uroczyste gratulacje i wręczanie wyróżnień za SUPERCZEMPIONAT dla OHZ Osięciny. Od lewej: Wiesław Drewnowski, prezes SHiUZ Bydgoszcz, dr Zbigniew Lach, główny hodowca OHZ Osięciny, Jacek Wyrębski, prezes OHZ Osięciny, Leszek Hądzlik, prezydent PFHBiPM

Serdecznie gratulujemy wszystkim hodowcom prezentującym swoje zwierzęta na Wystawie w Minikowie. Życzymy dalszych sukcesów w trudnej pracy związanej z hodowlą bydła i produkcją mleka. 

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że główny organizator AGRO-TECH, Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego wyróżnił naszą Stację przyznając “Grand Prix” w kategorii “Genetyka i Hodowla Zwierząt”. Traktujemy ten tytuł przede wszystkim jako zobowiązanie do dalszej nieustannej pracy nad doskonaleniem rasy holsztyńsko-fryzyjskiej w kierunku zapewniającym jej efektywne użytkowanie w oborach polskich hodowców. Dziękujemy Państwu za zaufanie.

Nagrodę Grand Prix “Genetyka i Hodowla Zwierząt” dla SHiUZ Bydgoszcz

z rąk Ryszarda Kamińskiego, dyrektora ODR w Minikowie, odbiera Piotr Augustyniak,

dyrektor handlowy SHiUZ Bydgoszcz

Piotr Kowol, sędzia, rozpoczyna ocenę bydła w czasie Regionalnej Kujawsko-Pomorskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Minikowie. Asystuje mu  Paweł Przybylak.
Wręczenie pucharu za zdobycie tytułu czempiona. Stanisław Wyrębski, sekretarz PFHBiPM, Leszek Hądzlik, prezydent PFHBiPM, Marek Kościński, prezes HZiNR Polanowice
Scroll to top
1