Kliknij, aby wejść do sklepu
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SONET ET
Indeks gPF 162 | PL005501913026

Międzynarodowe Targi Rolnictwa w Paryżu (Salon l’Agriculture)

Czy znacie Międzynarodowe Targi Rolnictwa w Paryżu ( Salon l’Agriculture)? 27.02-6.03.2016, miejsce: Paryż, 9 dni wystawienniczych, ponad 700 000 odwiedzających, ponad 1000 wystawców, blisko 4000 prezentowanych zwierząt. Wszystko to prezentowane w 4 sektorach hal.

Czy znacie Międzynarodowe Targi Rolnictwa w Paryżu (Salon l’Agriculture)?

27.02-6.03.2016, miejsce: Paryż, 9 dni wystawienniczych, ponad 700 000 odwiedzających, ponad 1000 wystawców, blisko 4000 prezentowanych zwierząt. Wszystko to prezentowane w 4 sektorach hal.

Przez ostatnie pół wieku Paryskie Targi Rolnictwa to coroczne miejsce spotkań dla wszystkich kluczowych graczy świata rolniczego. Są wiodącym wydarzeniem branży, nie tylko we Francji, ale na całym świecie.

Hodowcy, lokalni producenci, regiony, organizacje zawodowe i rolnicze spółdzielnie, różne ministerstwa, instytuty badawcze: każdy przyczynia się do stworzenia obrazu współczesnego rolnictwa w trakcie trwania tej imprezy.

Całość zorganizowana w podziale na sektory tematyczne: hodowli zwierząt gospodarskich, produktów i gastronomii, uprawy roślin, charakteru oraz stylu życia, usług rolniczych i profesji.

W dniach 28.02 – 1.03 byliśmy tam wraz z grupą naszych hodowców, współpracujących inseminatorów i lekarzy weterynarii. Paryż powitał nas dość wietrznie, ale nawet ten pierwszy dzień pokazał, że jesteśmy grupą zwartą, silną i gotową … nawet na wyzwania, jakie nam stawiał Staszek Goś.

Wiemy, że każdy znalazł w trakcie trwania tej imprezy coś dla siebie – dużo było westchnień zachwytu dla prezentowanych zwierząt. Na nas wszystkich zrobiła wrażenie liczba osób odwiedzających wystawę.

Spędziliśmy naprawdę bardzo intensywne kilka dni !

Paryż tak jak nas powitał, tak jeszcze bardziej nie chciał nas wypuścić ze swoich objęć. Powrót był pełen niespodzianek, ale nie jest to przecież nic nadzwyczajnego dla tak zgranej ekipy.

Serdecznie Wam dziękujemy ! Dla przypomnienia trochę zdjęć

Nasza zwarta ekipa Pierwsza wspólna kolacja. Na pierwszym planie od lewej: Pan Ernest Wałach, za nim: Pan Łukasz Kozak. Pierwszy z prawej: Pan Robert Pawlak
Od prawej: Pani Stefania Maciejewska, Pani Lidia Stranc, Pan Grzegorz Drzystek Pierwszy z prawej: Pan Robert Pawlak Pan Stanisław Goś - dobry duch naszej wyprawy
Pan Paweł Policht
Od lewej: Pan Dariusz Chojnicki, Pan Jarosław Jager Pan Maciej Baurycza
Krowa rasy vosgienne. Czyż nie jest podobna do naszych krów białogrzbietek? Rekordzista wagowy Wystawy w Paryżu - buhaj rasy rouge des prés - 1950 kg !!!. Od lewej: Pan Sławomir Chrzanowski, Pan Aleksander Kućmierowski, Pan Łukasz Krezymon Buhaj rasy belgijskiej błękitno-białej
Hala nr 1, jedna z wielu. Naprawdę robi wrażenie
Scroll to top
1