Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Europejscy Menadżerowie Agrobiznesu w Bydgoszczy

Za nami czwarta edycja Europejskiego Kongresu Menadżerów Agrobiznesu, w którym SHiUZ Bydgoszcz miała przyjemność uczestniczyć

Już po raz czwarty – tym razem do zlokalizowanego w samym centrum Bydgoszczy hotelu City, przedsiębiorcy i właściciele rolni zaprosili ekspertów i czołowych przedstawicieli branży roślinnej i zwierzęcej z różnych stron Europy i Polski na Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu, by wspólnie przybliżyć sobie światowe trendy, wskazać na obszary dające możliwość zastosowania innowacji lub te kryjące potencjał dalszego rozwoju.

Głównymi organizatorami Kongresu byli: Związek Pracodawców-Dzierżawców i Właścicieli Rolnych z siedzibą w Bydgoszczy oraz European Landowners’ Organization (ELO) – zrzeszenie narodowych organizacji z 28 Krajów Członkowskich Unii Europejskiej i spoza UE, które reprezentuje interesy właścicieli ziemskich i przedsiębiorców rolnych na poziomie europejskim.

Gospodarzy spotkania reprezentowali: Pani Emmanuelle Mikosz, przedstawiciel European Landowners’ Organisation, oraz Pan Roman Wiatrowski, prezes Zarządu Związku Pracodawców-Dzierżawców i Właścicieli Rolnych.

Na konferencji SHiUZ Bydgoszcz reprezentowali: Pan Mariusz Wykrzykowski, członek Zarządu, oraz Pan Piotr Augustyniak, dyrektor handlowy.

Koncepcja spotkania opiera się na krótkich, kilkunastominutowych prezentacjach mających na celu skupienie się na najistotniejszych aspektach poruszanego zagadnienia czy prezentowanego praktycznego rozwiązania. Sprawia to, że zaledwie dwudniowa konferencja posiadała bardzo bogaty program i długą listę panelistów.

Jako partner Organizatorów Kongresu chcemy wyrazić przekonanie, że przyczyni się on do dalszego rozwoju branży rolnej w Polsce, a wymiana wiedzy i doświadczeń pozwoli łatwej poradzić sobie z problemami, a przede wszystkim wykorzystać szanse, jakie niesie globalizujący się rynek mleka, wołowiny oraz wieprzowiny.

Kolejny rok przyniesie z pewnością nowe informacje i zjawiska na globalnym rynku, ale również innowacyjne rozwiązania, a zatem warto już dziś zapowiedzieć się na kolejnym Europejskim Kongresie Menadżerów Agrobiznesu w Bydgoszczy.

Roman Wiatrowski, prezes Zarządu Związku Pracodawców-Dzierżawców i Właścicieli Rolnych wita uczestników IV  Europejskiego Kongresu Menadżerów Agrobiznesu w Bydgoszczy Emmanuelle Mikosz, reprezentująca European Landowners' Organisation, Jean-Louis Buer, doradca ds. rolnych Ambasady Republiki Francji w Polsce, jeden z gości specjalnych IV Europejskiego Kongresu Menadżerów Agrobiznesu w Bydgoszczy Mariusz Wykrzykowski, członek Zarządu SHiUZ Bydgoszcz, odbiera podziękowanie z rąk Romana Witkowskiego, prezesa ZP-DiWR
Scroll to top
1