Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 70zł + VAT
Buhaj dnia ROTERDAM
Indeks gPF 156 | PL005470607346

Mazowieckie czempionki – odsłona trzecia

Po raz trzeci w tym roku mazowieccy hodowcy stanęli do rywalizacji prezentując najładniejsze krowy i jałówki ze swoich obór

Po raz trzeci w tym roku mazowieccy hodowcy stanęli do rywalizacji prezentując najładniejsze krowy i jałówki ze swoich obór na – odbywającej się tradycyjnie na początku września – XIV Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Siedlcach.

Wystawa odbywała się w ramach XXV Jubileuszowych Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym, które zawsze przyciągają bardzo wielu gości, wystawców i zwiedzających. Województwo mazowieckie produkcją roślinną i zwierzęcą stoi i branża rolniczo-hodowlana z dużym zaangażowaniem uczestniczy w tego typu wydarzeniach.

Wystawę bydła mlecznego zorganizowała Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz Mazowiecki Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Sędzią głównym był Pan Roman Januszewski. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, którą w namiocie SHiUZ Bydgoszcz prezentowali: Patryk Szymaniak i Wojtek Lus.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnych mazowieckich wystawach bydła!

Scroll to top
1