Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Mazowiecka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Poświętnem

W dniach 11 i 12 czerwca odbyła się Mazowiecka Wystawa Zwierząt Hodowlanych, na której mogliśmy cieszyć się razem z hodowcami ich dorocznym świętem

W dniach 11 i 12 czerwca 2016 r. już po raz 16-ty Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Odział Poświętne w Płońsku zaprosił wszystkich na Mazowieckie Dni Rolnictwa i Mazowiecką Wystawę Zwierząt Hodowlanych.

Dni Rolnictwa i odbywająca się jednocześnie Wystawa, tak samo jak i w latach ubiegłych, cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i zwiedzających.

SHiUZ BYDGOSZCZ reprezentowali przedstawiciele firmy z terenu mazowieckiego na czele z Panem dyrektorem Karolem Sassem, który miał zaszczyt pogratulować i wręczyć nagrody Panu Łukaszowi Majkowskiemu (zam. Jarzyły) za superczepiona w kategorii krów w III i dalszej laktacji oraz Panu Dariuszowi Nasiłowskiemu (zam. Skwierczyn Dwór) za superczepiona w kategorii jałowic. Gratulujemy zdobywcom superczempionów, czempionów i wszystkim wystawiającym swoje zwierzęta hodowcom.

Dziękujemy za tak liczne odwiedziny stoiska wystawowego Stacji Hodowli i Unasieniana Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy oraz za wyrazy uznania dla prezentowanej przez nas oferty katalogowej.  

Hodowcy nagrodzeni na Mazowieckiej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Poświętnem 2016
Scroll to top
1