Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Konferencja pt. Cielaki, ach te cielaki !, 6.11.2015, Połajewo

Konferencja pt. “Cielaki, ach te cielaki !!!” 6.11.2015, Połajewo – to już drugie z cyklu spotkanie z hodowcami z tego rejonu, pierwsze miało miejsce rok temu.

Konferencja pt. “Cielaki, ach te cielaki !!!”, 6.11.2015, Połajewo – to już drugie z cyklu spotkanie z hodowcami z tego rejonu, pierwsze miało miejsce rok temu.

Gości przywitał Piotr Augustyniak, dyrektor handlowy SHiUZ Bydgoszcz, a Pani Anita Jadkowska, specjalista ds. hodowli SHiUZ Bydgoszcz, przedstawiła ofertę buhajów SHiUZ szczególnie przenoszących na potomstwo cechy uzdatniające do doju robotem, a także przybliżyła możliwości i korzyści z prowadzenia doboru buhajów za pomocą systemu komputerowego Matesel.

Duże zainteresowanie wzbudził wykład prof. dr. hab. inż. Zygmunta Kowalskiego z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, nt. poprawnego odchowu cieląt, który jest gwarancją uzyskania wydajnych i długowiecznych krów w stadzie.

Wszystkim dziękujemy za konstruktywne spotkanie.

 Wykład Pani Anity Jadkowskiej, SHiUZ Bydgoszcz, która przedstawiła ofertę Stacji i dobór buhajów przy użyciu systemu Matesel
Wykład prof. dr. hab. inż. Zygmunta Kowalskiego nt. odchowu cieląt wzbudził duże zainteresowanie wśród uczestników spotkania
Scroll to top
1