Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Konferencja dla hodowców trzody chlewnej

Dnia 28 lutego 2017 r. w Podkarpackim ODR w Boguchwale współorganizowaliśmy konferencję dla hodowców trzody chlewnej

Dnia 28 lutego 2017 r. w PODR w Boguchwale odbyła się konferencja dla hodowców trzody chlewnej z woj. podkarpackiego pt. „Weterynaryjno-ekonomiczne aspekty produkcji trzody chlewnej”.

Wśród firm uczestniczących w tym spotkaniu nie zabrakło Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy, którą reprezentowali: Pan Dariusz Kowalewski, główny specjalista ds. hodowli trzody chlewnej,  Pan Adam Budzyński, dyrektor Oddziału w Zamościu oraz Pan Marek Marć, kierownik rejonu na woj. podkarpackie.

Konferencja cieszyła się sporym zainteresowaniem o czym świadczyła wysoka frekwencja rolników przybyłych do siedziby Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Pan Dariusz Kowalewski przybliżył hodowcom z Podkarpacia najnowsze technologie stosowane w inseminacji trzody chlewnej, zwłaszcza nasz najnowszy produkt, kateter Selfix z jego niezaprzeczalnymi zaletami i na który to kateter nasza Spółka posiada wyłączność na terenie Polski. Po zakończonych prezentacjach przyszedł czas na dyskusję i konsultacje z hodowcami, którzy zadawali wiele pytań dotyczących naszej oferty.

Konferencja zakończyła się wspólnym posiłkiem w restauracji Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich uczestników i organizatorów spotkania i do zobaczenia na wystawach i kolejnych spotkaniach poświęconych hodowli trzody chlewnej.

Dariusz Kowalewski, główny specjalista ds. hodowli trzody chlewnej
Scroll to top
1