Kliknij, aby wejść do sklepu
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SONET ET
Indeks gPF 162 | PL005501913026

Kolejne stutysięcznice u Państwa Jończyków z Garzewka !

Kosia 21 i Sara 4 – to dwie bohaterki zorganizowanego 14 lipca w Rodzinnym Gospodarstwie Rolnym Państwa Ewy i Wojciecha Jończyk „Święta Krów”

Kosia 21 i Sara 4 – to dwie bohaterki zorganizowanego 14 lipca w Rodzinnym Gospodarstwie Rolnym Państwa Ewy i Wojciecha Jończyk „Święta Krów”. W rozwijanie hodowli zaangażowane są także córki Państwa Jończyk: Agnieszka i Elżbieta.

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, gości w Garzewku pojawiło dużo, a okazją do spotkania było osiągnięcie przez obie krowy produkcji życiowej na poziomie 100 tysięcy kilogramów mleka, co potwierdziło obecność Hodowców z Garzewka w szeregach elitarnego „Klubu 100-tysięczników”. Jak wskazuje nazwa, do klubu trafiają hodowle, które mogą poszczycić się krowami stutysięcznicami. Święto dało też uczestnikom możliwość wymiany poglądów i doświadczeń, bo to już kolejne sztuki z tego gospodarstwa, które uzyskały tak wysoką wydajność !

Całej rodzinie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

Genetyka pochodząca z hodowli Państwa Jończyk jest także dostępna dla klientów SHiUZu Bydgoszcz – to m.in. buhaje Pretty ET, Dashgar i Sagar. Polecamy !  

Pani Ewa Jończyk prezentuje kolejną stutysięcznicę ze swojej hodowli Pan Wojciech Jończyk z córką Agnieszką, Święto Krów w Gospodarstwie Rodzinnym Państwa Jończyk, Garzewko Pani Elżbieta Jończyk prezentuje jedną ze stutysięcznic z hodowli Państwa Ewy i Wojciecha Jończyków z Garzewka Od lewej: Pan Grzegorz Wojtkielewicz, dyrektor Oddziału Olecko SHiUZ Bydgoszcz, Pan Wojciech Jończyk
Scroll to top
1