Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Karnawał ze SHiUZ-em rozpoczęty!

W dniu 5 stycznia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w miłej zabawie z Hodowcami w “Karczmie Pod Dębami” w Komornikach k. Poznania

Okres świąteczno-noworoczny to czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi, czas przyjemności, odpoczynku i dobrej zabawy. Z tym większą przyjemnością w dniu 5 stycznia przedstawiciele Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt w Bydgoszczy mieli okazję uczestniczyć w zabawie karnawałowej z Hodowcami z Wielkopolski.

Do “Karczmy Pod Dębami” w Komornikach k. Poznania na zaproszenie Pana Janusza Rybaka – inseminatora nr 1 na tym terenie, którego wspierali Panowie Piotr Augustyniak, dyrektor handlowy oraz Stanisław Użarowski, dyrektor regionu, przybyła liczna grupa Hodowców, by wspólnie uczestniczyć we wspaniałej zabawie karnawałowej.

Serdecznie dziękujemy, że zechcieli Państwo rozpocząć z nami nowy rok 2016 i życzymy, aby był on rokiem jeszcze lepszego rozwoju polskiej hodowli.

Od lewej: Piotr Augustyniak, dyrektor handlowy SHiUZ Bydgoszcz, i Stanisław Użarowski, dyrektor regionu SHiUZ Bydgoszcz witają gości na zabawie karnawałowej w Komornikach k. Poznania
Scroll to top
1