Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Jak uniknąć BVD i IBR w stadzie

Hodowcy z okolic gminy Wielgie mieli okazję odświeżyć wiadomości o zagrożeniach BVD i IBR na szkoleniu zorganizowanym przez SHiUZ Bydgoszcz

W dniu 7 grudnia 2017 roku odbyło się szkolenie dla hodowców bydła z rejonu gminy Wielgie. Poruszona tematyka dotyczyła zagadnień z zakresu problemów zdrowotnych zwierząt. Lek. wet. Marietta Gąsiorowska, specjalista SHiUZ Bydgoszcz, zaprezentowała wykład pt. „Bioasekuracja w hodowli bydła w zakresie BVD i IBR”. Natomiast zagadnienia żywienia krów i młodzieży przedstawił Pan Mirosław Makowski, dyrektor firmy SANO.

Hodowcy mogli też otrzymać najnowsze informacje na temat oferty SHiUZ Bydgoszcz, które przekazywał Pan Edward Prokopczyk.

Na zorganizowane spotkanie przybyło wielu hodowców, którzy z dużym zaangażowaniem włączali się w dyskusję. Mam nadzieje, że wiedza wyniesiona z tego spotkania zaprocentuje w stadach hodowców większą efektywnością produkcji w nadchodzącym Nowym Roku. Serdecznie dziękujemy Państwu za przybycie i życzymy sukcesów w Państwa hodowli.

W tym miejscu pragniemy też przekazać serdeczne podziękowania Pani Grażynie Sowińskiej z KPODR Minikowo Oddział Zarzeczewo za wiele lat współpracy.

Pan Mirosław Makowski, dyrektor firmy SANO lek. wet. Marietta Gąsiorowska, specjalista SHiUZ Bydgoszcz, przybliża hodowcom zagrożenia ze strony BVD i IBR Pani Grażyna Sowińska, KPODR w Minikowie Oddział w Zarzeczewie
Scroll to top
1