Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

III Wojewódzki Konkurs Orki, Podgórzyn 2016

2 października w Podgórzynie (kujawsko-pomorskie) odbył się III Wojewódzki Konkurs Orki i Piknik Rodzinny. Pogoda dopisała !

2 października w Podgórzynie (kujawsko-pomorskie) odbył się III Wojewódzki Konkurs Orki i Piknik Rodzinny. Pogoda dopisała, impreza zgromadziła licznych uczestników, którzy wykorzystali okazję do świetnej zabawy.

Przy okazji warto wspomnieć o głównym organizatorze imprezy, firmie Inter-Vax, istniejącej na rynku od ponad 26 lat, a założonej i do dziś z powodzeniem prowadzonej przez Państwa Danutę i Wacława Górnych. Jest to przedsiębiorstwo stale się rozwijające i zyskujące nowych klientów. Możliwość współpracy z Inter-Vakx to dla nas duża satysfakcja. Przede wszystkim od wielu lat zaopatrujemy Punkty Sprzedaży Nasienia Knura prowadzone przez InterVax w katetery Gedis oraz SelFix. Współpraca ta rozwinęła się tak dobrze, że powstały Punkty Sprzedaży Nasienia we wszystkich gminach pow. żnińskiego i Inter-Vax stał się niedoścignionym wzorem dla innych.

Cieszymy się i dziękujemy Właścicielom, że obok wielu innych firm współpracujących z Inter-Vax w różnych dziedzinach – od firm mechanizacyjnych, poprzez paszowe, na bankach i doradztwie kończąc – w czasie spotkania w Podgórzynie hodowlę i rozród świń oraz bydła mogła zaprezentować nasza Stacja. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę i pozdrawiamy !

Scroll to top
1