Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

III Forum Rolnicze w Bydgoszczy

W piątek, 28 października, odbyło się III Forum Rolników – po raz drugi w Bydgoszczy, gromadząc licznych uczestników i prelegentów

W piątek, 28 października odbyło się III Forum Rolników Gazety Pomorskiej – po raz drugi w Bydgoszczy, gromadząc licznych uczestników i prelegentów, przede wszystkim rolników z kujawsko-pomorskiego oraz naukowców i specjalistów-praktyków z branży rolno-hodowlanej.

Nie zawiedli także przedstawiciele świata polityki – mogliśmy wysłuchać ciekawej dyskusji z udziałem wiceministra rolnictwa Ryszarda Zarudzkiego oraz byłych ministrów z tego resortu.

W ramach Forum odbyło się łącznie 8 paneli dyskusyjnych, poświęconych produkcji roślinnej i zwierzęcej. Poruszono m.in. problematykę produkcji pasz i żywności z udziałem roślin genetycznie modyfikowanych, przyszłości buraka cukrowego w Polsce i różnych metod upraw ziemi.

Naszą Stację reprezentowali w czasie Forum: Mariusz Wykrzykowski, członek Zarządu, Piotr Augustyniak, dyrektor handlowy, oraz Łukasz Urbański, menedżer rejonu. Dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku i pozdrawiamy uczestników.

Scroll to top
1