Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Gratulujemy bydgoskim olimpijczykom

Piotr Augustyniak, dyrektor operacyjny SHiUZ Bydgoszcz w imieniu Zarządu Stacji miał przyjemność złożenia gratulacji laureatom Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych na szczeblu okręgowym. Konkurs  odbył się na Politechnice Bydgoskiej w dniu 12 kwietnia br. Najlepsi uczniowie biorący udział w bloku tematycznym "Produkcja zwierzęca" otrzymali kupony uprawniające do bezpłatnego uczestnictwa w kursie inseminacji bydła i trzody chlewnej. Kursy organizowane przez naszą Stację cieszą się niesłabnącą popularnością wśród młodzieży i studentów wiążących swoją przyszłość zawodową z pracą w sektorze produkcji zwierzęcej. Dzięki temu mogą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności praktyczne, rozwinąć swoje mocne strony w tym kierunku i ocenić predyspozycje. To z pewnością pozwoli na trafne wybory przyszłej ścieżki zawodowej.

Dziękujemy organizatorom olimpiady z Panem prof. Dariuszem Piwczyńskim na czele za możliwość współpracy w realizacji tego ważnego przedsięwzięcia.

Młodzieży życzymy dalszych sukcesów na szczeblu ogólnopolskim i dalszego owocnego, osobistego rozwoju w dziedzinie rolnictwa, bioinżynierii i weterynarii oraz agrobiznesu.

Scroll to top
1