Gratulowaliśmy hodowcom z woj. mazowieckiego

Przedstawiciele SHiUZ Bydgoszcz uczestniczyli w spotkaniach członków Mazowieckiego Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka

Mazowiecki Związek organizuje zebrania w celu przekazania bieżących informacji z zakresu hodowli, genetyki, żywienia bydła oraz nagradza najlepszych hodowców roku 2019. Były to spotkania  kół w Przasnyszu, Makowie Mazowieckim i Ciechanowie, odbywały się w dniach 10-12 marca br.
Na spotkaniach Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt w Bydgoszczy także nagrodziła hodowców za najwyższe wyniki wydajności mleka za 2019 rok. Nagrody w postaci kuponów na nasienie fenomenalnego buhaja ARTUS w imieniu Zarządu Stacji wręczyli Olga Suchocka, menedżer rejonu, i Bogdan Godlewski, starszy specjalista ds. hodowli bydła. Bogdan Godlewski przedstawił także najnowsze światowe trendy hodowlane realizowane w naszej Stacji oraz aktualną ofertę katalogową buhajów SHiUZ Bydgoszcz.
Dziękujemy Władzom Mazowieckiego Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka za zaproszenie, a wszystkim hodowcom za aktywne uczestnictwo w spotkaniu szkoleniowym.
Tekst i zdjęcia: Bogdan Godlewski

Scroll to top
1