Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Goście z gminy Krasnosielc, woj. mazowieckie

W dniu 27.10.2017 mieliśmy przyjemność gościć hodowców z woj. mazowieckiego

W dniu 27 października mieliśmy przyjemność gościć hodowców z gminy Krasnosielc (woj. mazowieckie). Gości przywitał Pan Mariusz Wykrzykowski, członek Zarządu. Przedstawił on obszary działalności i kierunki rozwoju SHiUZ Bydgoszcz.

Główną część spotkania stanowiła prezentacja przybliżająca procedury i standardy pozyskiwania i konserwacji nasienia buhajów obowiązujące w naszej Stacji, przedstawiona przez Panią Mariettę Gąsiorowską, lekarza weterynarii i specjalistę ds. szkoleń. W drugiej części wykładu zostały omówione zasady realizacji Programu oceny i selekcji buhajów. Poruszana tematyka spotkała się z zainteresowaniem słuchaczy i wywoływała pytania. Mamy zatem nadzieję, że pozwoliło to nam lepiej się poznać i że będzie początkiem współpracy hodowlanej.

Serdecznie dziękujemy za przyjazd do Bydgoszczy i poświęcony czas. Jeszcze raz pozdrawiamy wszystkich uczestników spotkania.

Hodowców w gościnnych progach SHiUZ w Bydgoszczy przywitali: Mariusz Wykrzykowski, członek Zarządu i Marietta Gąsiorowska, lekarz weterynarii prowadząca szkolenia inseminacyjne
Scroll to top
1