Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Forum Bydła, Świń i Drobiu Łódź 2016

W dniach 19-21 lutego mieliśmy przyjemność uczestniczyć w targach Ferma Bydła, Świń i Drobiu w Łodzi – drugiej edycji tej wystawy odbywającej się w nowej hali Expo.

W dniach 19-21 lutego mieliśmy przyjemność uczestniczyć w targach Ferma Bydła, Świń i Drobiu w Łodzi – drugiej edycji tej wystawy odbywającej się w nowej hali Expo. Tegoroczna, bardzo dobra frekwencja wśród zwiedzających i zaskakująco duża liczba wystawców każą nam sądzić, że łódzka impreza targowa cieszy się coraz większą popularnością i świadczy o jej rosnącym znaczeniu dla branży rolnej i hodowlanej.

W czasie targów, oprócz nowego Katalogu buhajów ocenionych genomowo i tradycyjnie, prezentowaliśmy nowy kateter do unasieniania loch – . Nasze stoisko było licznie odwiedzane przez hodowców z woj. łódzkiego i mazowieckiego, ale również przybyli do nas bardzo licznie nasi hodowcy z Wielkopolski. Stoisko naszej Bydgoskiej Stacji Unasieniania było pod opieką naszych przedstawicieli na teren województwa łódzkiego: Pana Dariusza Kowalewskiego oraz Pani Katarzyny Pawłowskiej i Pana Kamila Urbańskiego. A wszystko odbywało się pod czujnym okiem Pana Mariusza Wykrzykowskiego, członka Zarządu i Pana Piotra Augustyniaka, dyrektora handlowego.

Dziękujemy wszystkim za możliwość spotkania, przedstawienia oferty, okazane zainteresowanie i wszelkie uwagi.

Pozdrawiamy

Scroll to top
1