Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Festiwal Wieprzowiny w Czempiniu (Wielkopolska)

Już po raz drugi hodowcy i smakosze wieprzowiny spotkali się w Czempiniu w czasie “Festiwalu Wieprzowiny”

19 czerwca 2016 w miejscowości Czempiń w województwie wielkopolskim przedstawiciele SHiUZ Bydgoszcz brali udział w “Festiwalu Wieprzowiny”.

Po raz drugi w Czempiniu Centrum Kultury Czempiń i Grupa Razem oraz Związek Grup Producentów Rolnych byli organizatorami festiwalu promującego polską wieprzowinę. Z okazji tej imprezy czempiński rynek zapełnili hodowcy oraz przybyli liczni smakosze mięsa wieprzowego.

Stoisko SHiUZ Bydgoszcz odwiedzili nie tylko hodowcy, z którymi współpracujemy, ale także cieszyliśmy się zainteresowaniem nowych klientów.

Mięso wieprzowe do degustacji było przygotowane przez lokalne koła gospodyń wiejskich oraz kucharzy z lokalnej restauracji. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych oraz występów artystycznych: Agnieszki Szymańskiej, Kabaretu z Konopi, zespołu Long and Junior. Imprezę zwieńczyła zabawa taneczna z grupą Amigo Band.

Nasza Stacja, oferująca polskim hodowcom trzody chlewnej najlepszy materiał genetyczny konfekcjonowany w naszych stacjach unasieniania loch i nowoczesne technologie inseminacyjne, a także doradztwo hodowlane, również poprzez współorganizację imprez mających na celu zachęcanie do zakupu i spożywania mięsa z polskich ferm, chce współpracować z hodowcami na rzecz rozwoju polskiej hodowli trzody chlewnej.

Scroll to top
1