Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Edukacja ze SHiUZ BYDGOSZCZ w Kotowie, Wielkopolska

W dniu 2.04.2016 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kotowie (woj. wielkopolskie) odbyły się wykłady na temat rozrodu bydła i świń prowadzone przez przedstawicieli SHiUZ Bydgoszcz

W dniu 2.04.2016 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kotowie (pow. grodziski, woj. wielkopolskie), odbyły się wykłady na temat rozrodu bydła i trzody chlewnej prowadzone przez przedstawicieli SHiUZ Bydgoszcz: Panią Anitę Jadkowską, specjalistę ds. rozrodu, oraz Pana Tomasza Grzelczyka, kierownika rejonu.

W czasie prelekcji uczniom przybliżono techniki unasieniania loch kateterem SelFix oraz ocenę genomową bydła i technologię mrożenia nasienia buhajów w ciekłym azocie.

Nie była to pierwsza wizyta Naszej Bydgoskiej Stacji w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Cieszymy się, że możemy przybliżać uczniom kształcącym się w specjalizacji rolniczej tajniki hodowli i rozrodu bydła i trzody chlewnej.  

Pragniemy podziękować Pani Iwonie Dziechciarek za zaproszenie i możliwość spotkania z przyszłymi hodowcami. 

Uczniowie ze Szkoły Ponadgimnazjalnej w Kotowie z Panią Profesor Iwoną Dziechciarek Wykład Pani Anity Jadkowskiej nt. oceny genomowej buhajów Pan Tomasz Grzelczyk przedstawia uczniom ze Szkoły w Kotowie zasady inseminacji loch kateterem SelFix
Scroll to top
1