Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Dzień Otwarty w Dorotowie

Na zaproszenie Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz Warmińsko-Mazurskiego Związku Hodowców Bydła Mlecznego w dniu 3 lipca gościliśmy na pikniku hodowców połączonym z akcją badań profilaktycznych oraz licznymi atrakcjami dla najmłodszych i dorosłych. Impreza miała miejsce na terenie Oddziału PFHBiPM w Dorotowie.

Położone w uroczym miejscu, w otoczeniu lasów i jezior, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanym - biura i laboratorium PFHBiPM w Dorotowie pod Olsztynem okazały się świetną lokalizacją do zorganizowania spotkania dla hodowców z Warmii i Mazur. Główny organizator wydarzenia, Pan Andrzej Steckiewicz, wiceprezydent PFHBiPM, stojący zarazem na czele Warmińsko-Mazurskiego Związku Hodowców, zaprosił do udziału instytucje i firmy na co dzień współpracujące z gospodarstwami mlecznymi. SHiUZ Bydgoszcz także dołączyła do spotkania, na którym nie zabrakło chwil świetnej zabawy przy muzyce, grillu i losowaniu atrakcyjnych nagród wśród uczestników, a które było jednocześnie okazją do wykonania bezpłatnych badań profilaktycznych dotyczących raka piersi, z czego skorzystało wiele pań związanych z hodowlą.

Dni otwarte to możliwość zwiedzania Laboratorium Badania Pasz, konsultacji ze specjalistami, wymiany informacji ze świata hodowli i genetyki, dzielenia się spostrzeżeniami i doświadczeniem z codziennej pracy w gospodarstwach. Dla obecnych na spotkaniu w Dorotowie przedstawicieli SHiUZ Bydgoszcz: Grzegorza Wojtkielewicza, dyrektora ds. doradztwa i szkoleń z Oddziału w Olecku, oraz Olgi Suchockiej i Sławomira Górskiego - menadżerów rejonu, była to świetna okazja do bezpośredniej rozmowy,  zaprezentowania naszej oferty i odpowiedzi na pytania hodowców. Dziękujemy za odwiedziny naszego namiotu  i wspólną zabawę w Dorotowie.

 

Scroll to top
1