Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Buhaj FRONT ET – wspólny sukces Wojciecha Łuby i SHiUZ Bydgoszcz

Dyrektor Oddziału w Piątnicy Bogdan Godlewski w imieniu Zarządu Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy złożył gratulacje i przekazał pamiątkowy plakat hodowcy Panu Wojciechowi Łubie, prowadzącemu gospodarstwo w Kałęczynie-Walochach (woj. podlaskie). Było to podziękowanie za wspólną pracę i uzyskanie buhaja FRONT ET PL005448851733. Ten buhaj to sukces programu hodowlanego bydgoskiej stacji prowadzonego w oborze Pana Wojciecha Łuby.

Wieloletnia współpraca z hodowcą zaowocowała tak wybitnym rozpłodnikiem w rasie holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czerwono-białej jak FRONT ET, który w bieżącym sezonie wyceny uzyskał indeks gPF145 (wycena 2023/3). Jest to pierwszy buhaj - efekt wytrwałej pracy hodowlanej pochodzący z tego gospodarstwa w ofercie katalogowej SHiUZ Bydgoszcz (To już druga edycja katalogu, w której się znalazł). My, pracownicy działu hodowli SHiUZ cieszymy się szczególnie z sukcesów młodych hodowców, którzy z nami współpracują.

Panu Wojtkowi gratulujemy, dziękujemy za wspaniałego buhaja i życzymy wielu sukcesów w hodowli bydła oraz życiu osobistym.

Nadesłał: Bogdan Godlewski

Scroll to top
1