Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Bożonarodzeniowe spotkanie Rolników Pomorza i Kujaw

Wiesław Drewnowski, prezes Zarządu Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt w Bydgoszczy miał przyjemność uczestniczyć w bożonarodzeniowym spotkaniu laureatów i sympatyków konkursu "Rolnik Pomorza i Kujaw" z kapitułą Konkursu oraz przedstawicielami instytucji i firm z otoczenia branży rolno-hodowlanej. Spotkanie miało miejsce w Ciechocinku, w Dworku Prezydenta RP.

Gościem szczególnym spotkania był Pan Jan Krzysztof Ardanowski, poseł i przewodniczący Rady ds. Wsi i Rolnictwa przy Prezydencie RP, który przedstawił najistotniejsze bieżące tematy związane z branżą rolną. Następnie uczestnicy wysłuchali koncertu polskich kolęd, które stanowią wielowiekowe dziedzictwo wyrastające wprost z tradycji wsi polskiej.

Konkurs Rolnik "Pomorza i Kujaw" to cykl wydarzeń integrujących środowiska wiejskie, pozwalających na wymianę informacji i doświadczeń, budowę relacji i zacieśnianie współpracy między czołowymi producentami oraz firmami i instytucjami działającymi na rzecz rolnictwa i hodowli. Serdecznie dziękujemy Kapitule i organizatorom za możliwość współuczestnictwa w tych spotkaniach.

Wszystkim laureatom, organizatorom i sympatykom konkursu składamy gorące, świąteczno-noworoczne życzenia pokoju, pomyślności i jak najlepszego rozwoju branży rolno-hodowlanej.

Scroll to top
1