Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Agromajówka w Zduńskiej Dąbrowie

W dniu 27 maja gościliśmy w Zespole Szkół w Zduńskiej Dąbrowie na Agromajówce połączonej z Drzwiami Otwartymi Szkoły

W dniu 27 maja gościliśmy w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej na Agromajówce połączonej z “dniem otwartym” Szkoły, będącej wyjątkową placówką kształcącą młodzież w zakresie rolnictwa, hodowli bydła i produkcji mleka, weterynarii, a także hodowli koni. Szkoła posiada własną oborę z robotem udojowym(!), stajnię, przychodnię weterynaryjną i bazę dydaktyczną do nauki inseminacji. Całość położona jest w uroczym parku wiejskim. Na czele tej prężnej instytucji edukacyjnej stoi Pan Stanisław Kosmowski.

Agromajówka to coroczna impreza skierowana do okolicznych mieszkańców, uczniów, gimnazjalistów zainteresowanych nauką w szkole oraz jej absolwentów. Goście Agromajówki mogli zapoznać się z ofertą firm i instytucji działających na rzecz rolników i hodowców. M.in. miał tam miejsce pokaz nowoczesnych ciągników rolniczych. Przed zgromadzoną publicznością prezentowali się także mistrzowie jazdy konnej, utytułowani zawodnicy powożący zaprzęgami oraz grupa dziecięco-młodzieżowa ROYAL z Gajewnik, która przedstawiła piękny i zapierający dech pokaz woltyżerki.

Dzięki uprzejmości Organizatorów z przyjemnością gościliśmy w tym szczególnym dniu w Zduńskiej Dąbrowie, a przedstawiciel SHiUZ Bydgoszcz w tym rejonie, Kamil Urbański prezentował naszą ofertę złożoną z najlepszej genetyki buhajów i knurów. Serdecznie dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska.

Pozdrawiamy Grono Nauczycielskie, Uczniów i Absolwentów Szkoły oraz wszystkich współuczestników Agromajówki. Do zobaczenia za rok ! 

Stanisław Kosmowski, dyrektor  Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej
Scroll to top
1