25-lecie Kujawsko-Pomorskiego Związku Hodowców Bydła

30 maja 2015 roku w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy miała miejsce wielka gala z okazji 25-lecia Kujawsko-Pomorskiego Związku Hodowców Bydła i przekazania Związkowi Sztandaru.

30 maja 2015 roku w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy miała miejsce wielka gala z okazji 25-lecia założenia Kujawsko-Pomorskiego Związku Hodowców Bydła, przekazania Związkowi Sztandaru i jego poświęcenia.

W obecności szacownych gości ze świata polityki, działaczy związanych z rolnictwem oraz hodowców z województwa kujawsko-pomorskiego Biskup Senior Bogdan Wojtuś dokonał ceremonii poświęcenia nadanego Związkowi Sztandaru.

Gratulujemy wspaniałego Jubileuszu !! To niezwykle ważne, że w dzisiejszych trudnych dla rolnictwa czasach, istnieją takie przykłady jedności i współdziałania. Dla nas to również ogromny zaszczyt i przyjemność, że SHIUZ Bydgoszcz miała swój drobny wkład w Jubileusz i nadanie Sztandaru. W imieniu Zarządu SHIUZ Pan Piotr Augustyniak – Dyrektor Handlowy miał przyjemność wbić pamiątkowy gwóźdź w drzewiec Sztandaru.

Podczas uroczystości odznaczenia państwowe i resortowe zostały wręczone hodowcom i działaczom naszego województwa. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej współpracy na rzecz polskiej hodowli bydła oraz w codziennej pracy.

 

 

Scroll to top
1