Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

100-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Borkowie

Gratulujemy starżakom z Borkowa wspaniałego Jubileuszu i dziękujemy za wspólne świętowanie!

W dniu 3 maja 2018 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w jubileuszu 100-lecia powołania Ochotniczej Straży Pożarnej w Borkowie. Już od 100 lat kolejne pokolenia mieszkańców Borkowa na Podlasiu pełnią zaszczytną służbę zgodnie z dewizą “Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.

Uroczystość rozpoczęła Msza święta w miejscowym kościele pw. Trójcy św. Następnie orszak składający się z pocztów sztandarowych, strażaków z jednostki w Borkowie ubranych w galowe oraz historyczne mundury oraz mieszkańców przemaszerował na boisko szkolne. Tam podczas uroczystej gali nadano odznaczenia sztandarowi borkowskiej jednostki oraz wyróżniającym się strażakom. Po oficjalnych obchodach rozpoczął się pełen atrakcji festyn rodzinny, w trakcie którego uczestnicy – z których wielu na co dzień zajmuje się hodowlą bydła mlecznego – mogli odpocząć w cieniu naszego namiotu oraz zapoznać się z najnowszą ofertą SHiUZ. Szczególne zainteresowanie wzbudzała ostatnia wycena oraz nasze topowe buhaje: HOTSHOT i ARTUS.

Organizatorom i mieszkańcom dziękujemy za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w tej wyjątkowej uroczystości. Szczególne podziękowania składamy strażakom z OSP Borkowo wraz z Prezesem Panem Januszem Wielbutem i życzymy wielu kolejnych, wspaniałych jubileuszy oraz spokojnej codziennej służby.

Scroll to top
1