Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 70zł + VAT
Buhaj dnia ROTERDAM
Indeks gPF 156 | PL005470607346

PRACA: Lekarz weterynarii – BYDGOSZCZ oraz cała Polska

Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy

Lider na rynku genomiki i inseminacji zwierząt

poszukuje osób na stanowisko

LEKARZA WETERYNARII

miejsce pracy: Bydgoszcz oraz cała Polska

OPIS STANOWISKA

  • prowadzenie Gabinetu Weterynaryjnego w Bydgoszczy
  • prowadzenie kursów inseminacyjnych oraz szkoleń branżowych na terenie całej Polski
  • wsparcie przy nadzorze nad produkcją nasienia
  • dbałość o dobry wizerunek Firmy
  • rozwój zawodowy
  • praca na pełnym etacie

OFERUJEMY:

  • samochód służbowy
  • tablet i telefon
  • stały etat po okresie próbnym
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju i awansu
  • elastyczny czas pracy

WYMAGANIA:

  • ukończone studia weterynaryjne
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • samodzielność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

e-mail: rekrutacja@shiuz.pl

Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o

ul. Zamczysko 9a, 85-689 Bydgoszcz

z dopiskiem: Lekarz weterynarii

tel. 52 328 03 01 w. 141, 126

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie przyjmujesz do wiadomości, że Administratorem Twoich, podanych przez Ciebie danych osobowych jest SHiUZ sp. z o.o. w Bydgoszczy, adres: ul. Zamczysko 9A, 85-689 Bydgoszcz.

Dane osobowe podane przez Ciebie, wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych ustawach szczegółowych, jako konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa (są to: imię i nazwisko, wykształcenie, data urodzenia, miejsce zamieszkania, przebieg dotychczasowego zatrudnienia). Dodatkowe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz cofnąć zgodę w każdej chwili. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, prosimy, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.

Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji przez okres 6 miesięcy.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres ich przedawnienia.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: iodo@shiuz.pl

Sprawdź pozostałe ogłoszenia w sekcji PRACA

Scroll to top
1