HYDRAFEED

hydrafeed
Producent: HYPRED
Musujący granulat do zachowania właściwej równowagi  wodnoelektrolitowej. Mieszanka paszowa uzupełniająca, dietetyczna przeznaczona do zaspokojenia szczególnych potrzeb żywieniowych, do czasowego użycia jako zamiennika mleka dla cieląt i prosiąt.

Poprzez unikalny skład HYDRAFEED umożliwia rozwiązanie specyficznych problemów żywieniowych występujących po odstawieniu pełnego mleka matki bądź mleka w proszku. Optymalna proporcja sodu i potasu gwarantuje stabilizację fizjologiczną krwi utrzymując przy tym pożądaną równowagę kwasowo-zasadową.

Stosować w przypadku zagrożenia w momencie lub po przebytych zatruciach (biegunka).

HYDRAFEED jest bogaty w węglowodany i białka, co gwarantuje zaspokojenie potrzeb żywieniowych w okresie przejściowym po odstawieniu mleka pełnego. Przed użyciem zaleca się konsultację z weterynarzem.

SPOSÓB UŻYCIA:
Podawać jako zamiennik mleka przez 2 do 3 dni w celu zapewnienia właściwej równowagi układu trawiennego. Po zakończeniu stosowania Hydrafeedu można od razu karmić mlekiem. Podwójna energia pochodząca z glukozy i galaktozy przynosi wysoką skuteczność działania.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmujemy w siedzibie SHiUZ w Bydgoszczy: tel. kom. 690 495 491, tel. 52 328 03 01 wew. 145,
e-mail: zywienie.higiena@shiuz.pl

we wszystkich oddziałach i placówkach terenowych: Dane kontaktowe oddziałów i placówek

oraz poprzez menedżerów i kierowników rejonu: Dane kontaktowe przedstawicieli


ŻYWIENIE i HIGIENA - cała oferta

Scroll to top
1