Slide background
Slide background
Slide background

XIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Siedlcach

Mimo kiepskiej pogody mazowieccy hodowcy stoczyli gorącą rywalizację o tytuły najlepszych dla swoich krów i jałowic w czasie XIII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Siedlcach, która odbywała się 2 i 3 września.

 

Województwo mazowieckie przoduje w ilości wyprodukowanego mleka oraz pod względem liczby krów pod oceną, nic zatem dziwnego, że w ciągu roku odbywają się na tym terenie aż trzy wystawy hodowlane. Po wystawach w Płoniawach-Bramurze oraz w Płońsku, sezon kończy konkurs siedlecki.

 

Z ogromną przyjemnością kibicowaliśmy hodowcom, członkom Mazowieckiego Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka, prezentującym tam swoje krowy i jałowice, bo poziom hodowli na Mazowszu musi budzić podziw. 

 

Z radością przyjęliśmy wiadomość, że w czasie Wystawy w Siedlcach tytuł wiceczempiona w grupie wiekowej powyżej 12 miesięcy zdobyła jałowica po buhaju z oferty SHiUZ Bydgoszcz:

 

ANTYLOPA PL005368840015 o. GRILO RED FR0802065676, której właścicielem jest Pan Dariusz Żyłowski (Grodzic Ołdaki)

 

Serdecznie gratulujemy!!!

 

Wiceczempion XIII Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Siedlcach - ANTYLOPA PL005368840015, o. GRILO RED FR0802065676, Właściciel: Pan Dariusz Żyłowski (Grodzic Ołdaki)

 

Wystawa zwierząt odbywała się w ramach XXIV Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Obecność mieszkańców miast, a także kamer telewizyjnych na imprezach hodowlanych jest nie do przecenienia, gdyż zapewnia promocję mleka i przetworów mlecznych, które powinny być przecież obowiązkowym składnikiem diety dzieci i osób dorosłych. Wystawę zorganizowała Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

 

Na naszym stoisku do dyspozycji hodowców byli: Wojciech Lus, specjalista ds. hodowli i Patryk Szymaniak, menedżer rejonu. Dziękujemy za liczne odwiedziny i zainteresowanie naszą ofertą. Pragniemy zapewnić, że poprawa produkcji jest możliwa tylko dzięki najlepszej genetyce - a taką znajdziecie Państwo w katalogach SHiUZ Bydgoszcz - oraz fachowemu doradztwu naszych specjalistów. Zapraszamy do współpracy.

 

 

na skróty

żywienie i higiena